En Güncel Genel Blog Sitesi !

XİAOMİ IMILAB VE GENEL ÖZELLİKLERİ

0 24

XİAOMİ IMILAB

                Bir akıllı saat kullanımı insanlara pek çok açıdan çok iyi şeyler katmaktadır. Bu akıllı saat kullanımlarının insana katmış olduğu iyiliklerden en iyi şekilde faydalanılmak isteniyorsa eğer XİAOMİ IMILAB marka bir akıllı saat sahibi olunması naçizane önerimdir. Bir akıllı saatin nasıl olmasını istiyorsanız aynen öyle bir saat olan bu saatimiz sayesinde günlük sporlarınızda attığınız adım sayınızı net bir biçimde bilebilecek, nabzınızın ne seviyelerde seyrettiği hakkında bilgi ve fikir sahibi olabilecek ve aynı zamanda kalori yakımınız konusunda da kendi kendinizi bilgilendirebileceksiniz. Bununla beraber akıllı saatimiz sayesinde günlük hayatın akışından kopmamamız da mümkün olacaktır. Nasıl diye soracak olursanız akıllı saatiniz içerisine gelen bildirimleri okuyarak neler olup neler bittiğini çok rahat bir biçimde öğrenebilecek olmanızın yanı sıra aynı zamanda kısa mesajlarınızı da buradan okuyarak günlük her şeyden haberdar olabilirsiniz.

Genel Özellikler

Akıllı saatimizin özelliklerini sayarken öncelikle ekranımızdan başlamamız gerektiğini düşünüyorum. Bununla birlikte akıllı saatimizin sahip olduğu ekranın boyutu 1.28 inç olarak belirlenmiştir. Aynı zamanda 240 x 240 piksel olacak biçimde de bir ekran çözünürlüğüne sahiptir. Ekranının renk sayısı renkli, ekranının teknolojisi ise TFT LCD’dir. Aynı zamanda ekran özellikleri arasında çoklu dokunmatik ekran özelliğinin yer alması ile birlikte 3 d kavisli bir ekran sahibidir.

Akıllı saatimiz içerisinde kamera özelliğinin olmadığını bilmeniz gerekir. Aynı zamanda mikrofon ve hoparlör de yoktur ve bu akıllı saat ile telefon görüşmesi gerçekleştirmenize de izin verilmemektedir. Aynı zamanda sahip olduğu titreşim özelliği ile birlikte ihtiyaç duyduğunuzda sizi uyarakbilecek özelliklere sahiptir. Bununla beraber akıllı saatimizin sahip olduğu toza dayanıklılık özelliği de büyük bir ayrım faktörü olarak bu akıllı saatimizi diğerlerinden rahat bir biçimde ayırmaktadır. Suya dayanıklı oluşu konusunda da iyi bir biçimde test edilmiş olan bu saatimiz elli metreye kadar derinde olsa bile suya dayanıklı bir yapıya sahip olan bir saattir ve insanlar da bu saat ile su içerisinde dikkatli bir biçimde aktivitelerde bulunma özgürlüğüne sahiplerdir.

Akıllı saatimizin servis ve uygulamalar seçeneği içerisinde akıllı bildirimler, gelen çağrıları reddetme, müzik çaların kontrolü, telefonumu bul uygulaması özelliği ve on üç tane de antrenman modu yer almaktadır. bununla birlikte akıllı saatimiz bize hareketsizlik uyarısı sağlayacak, kalori takibimiz konusunda bizlere yardımcı olacaktır. Aynı zamanda akıllı saatimizin özellikleri arasında su tüketimi takibi uygulaması ve uyku monitörü de yer almaktadır.

Akıllı saatimiz içerisinde yer alan diğer özellikler arasında ise gerçekleştirdiğimiz aktivitelerimizi takip etmemize yarayacak ve bunları kaydederek bizi geçmişe götürebilecek olan uygulama ve program da yer almaktadır. aynı zamanda çoklu spor modu sayesinde spor yapmanın ne kadar eğlenceli olduğunun farkına bir kere daha varabileceksiniz. Kronometre sahibi olmasından ötürü kendisini zamanla yarıştıran insanların kullanımı için de gayet ideal olan bir saattir.

Batarya Özellikleri

Bu akıllı saatimizin sahip olduğu batarya kapasitesi 340 mAh olup batarya teknolojisi ise li polymer teknolojidir. Akıllı saatimizin şarj biçimi ise manyetik şarj istasyonudur ve ortalama olarak akıllı saat kullanımlarımızda akıllı saatimizin batarya ömrü yedi saat olacaktır. Az olan akıllı saat kullanımlarında batarya ömrü ise on beş gün olacaktır. Akıllı saatimizin bekleme süresi otuz gün yani bir ay ve bataryasının dolum süresi ise yüz yirmi dakika yani iki saattir. Akıllı saatimizin batarya ömrünün kullanıma göre farklılıklar gösterebileceğini de unutmamanız gerekmektedir.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.