En Güncel Genel Blog Sitesi !

XİAOMİ AMAZFİT VERGE LİTE ÖZELLİKLERİ

0 51

XİAOMİ AMAZFİT VERGE LİTE

Bir akıllı saate sahip olmak insanın hayatını pek çok açıdan kolaylaştıracak olan bir durum olarak kendisini gösterecektir. Özellikle de kullanılan akıllı saat eğer XİAOMİ AMAZFİT VERGE LİTE marka bir akıllı saat ise bu saatin kullanımından memnun olmayacağınızı söylemek çok büyük bir yanlış olacaktır. Bununla birlikte akıllı saatten ne beklenir ise hepsinin çok iyi bir biçimde karşılandığı bir cihaz olan bu akıllı saatimiz sayesinde spor yaparken kaç adım attığınızı, nabzınızın ne seviyelere çıktığını ve aynı zamanda kalori yakımınızın da ne seviyelerde olduğunu öğrenme şansına sahipsiniz. Bununla birlikte günlük hayatın akışından kopmamak adına akıllı saatiniz içerisinde yer alan akıllı bildirim özelliği ile her şeyden haberdar olabilir ve telefonunuz yanınızda ve yakınınızda olmadığı zamanlarda gelen kısa mesajları akıllı saatinizden okuyarak bilgilerin hiçbirisinden eksik kalmayan bir duruma da gelirsiniz.

Genel Özellikler

Akıllı saatimizin ekranının boyutu 1.3 inç olup bu boyut bir akıllı saat adına gayet ideal olan bir ekran boyutu olarak kendisini göstermektedir. Aynı zamanda ekranın çözünürlük oranı ise 360 x 360’tır. Bununla beraber renkli renk sayısına sahiptir ve ekran teknolojisi ise AMOLED’dir. Aynı zamanda ekran özelliklerinin arasında çoklu dokunmatik ekran olma özelliği ve corning gorilla glass 3 bulunmaktadır.
Akıllı saatimiz içerisinde bir kamera bulunmamaktadır. Bundan ötürü de kamera işlevi görmeyeceğini bilmenizi isterim. Aynı zamanda akıllı saatimizde mikrofon ve hoparlör özellikleri de yer almazken akıllı saatimizin kullanımı ile telefon görüşmesi gerçekleştirmemize de olanak sağlanmayacaktır. Pek çok akıllı saatin ieçrisinde yer almayan toza dayanıklılık özelliğine de sahip olan bu saatimiz aynı zamanda suya da dayanıklı lan bir saattir ve tam olarak elli metreye kadar suya dayanıklı bir cihaz olduğu da gerçekleştirilen testlerin sonucunda onaylanmıştır.
Akıllı saatimizin servis ve uygulamalarının arasında akıllı sesli asistan uygulaması, cihazımı bul uygulaması, gelen internet postası bildirimi, hatırlatıcılar, müzik çalar kontrolü, saat gösterimi, ses ile komut verme, kısa mesaj görüntüleyicisi, takvim uygulaması, telefonumu bul uygulaması ve de uygulama bildirimlerini görüntüleme tarzında özellikler ve uygulamalar yer almaktadır. aynı zamanda akıllı saatimizin içerisinde aktivite tanımlama ve izleme, hava durumu, hareketsizlik uyarısı, kalori takibi, uyku monitörü gibi özellikler de kendisine bir yer bulmuş durumdadır.

Desteklenen Aktiviteler

Akıllı saatimizin desteklemekte olduğu aktiviteler arasında pek çok aktivite bulunmaktadır. Bununla birlikte eliptik bisiklet, bisiklet, futbol, koşu, kayak, merdiven tırmanma, tenis, tırmanış ve yürüyüş de desteklenmektedir. Aynı zamanda akıllı cihazımızın içerisinde adım sayar özelliği de bulunmaktadır. Bütün bu özellikler sayesinde bir akıllı saat kullanmanın insana sağlamakta olduğu faydalar çok daha net bir biçimde kendisini göstermekte ve çok iyi biçimde akıllı saatler adından söz ettirebilmektedir.
Batarya Kapasitesi
Akıllı saatimizin sahip olduğu batarya kapasitesi 390 mAh olup aynı zamanda bu kapasite pek çok zaman için yeterli olarak görülmekte olan bir kapasitedir. Bununla beraber li plymer bir batarya teknolojisine sahip olan bu akıllı saatimiz böyle bir teknoloji donanımına sahip olmasından ötürü batarya teknolojisi adına epey iyi olan bir saattir. Aynı zamanda akıllı saatimizin şarj biçimi ise manyetik şarj istasyonundan oluşmaktadır. Akıllı saatimizin ortalama olarak gerçekleştirilen kullanımlarda batarya ömrü yüz yirmi saat kadar uzun bir ömre sahip olup az kullanımlar söz konusu olduğunda ise akıllı saatimizin batarya ömrü yirmi gün kadar yükselebilme özelliği de gösterecektir.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.