En Güncel Genel Blog Sitesi !

Windows 11 Bize Ne Vaat Ediyor

0 24

Windows 11 ekran alanınızı optimize etmenize ve üretkenliğinizi en üst seviyeye çıkarmanıza yardımcı olabilecek kullanımı kolay araçlara sahiptir. Bunu bir Microsoft 365 aboneliğiyle birleştirdiğinizde, işleri tamamlamanıza hiç bir şey mani olamaz. Hayat beraber daha hoş Bağlantı kurmanın yeni yolları Microsoft Teams’te bulunan Sohbet ile direkt olarak masaüstünüzden herkesle para ödemeden tercih ettiğiniz şekilde (arama, muhabbet, ileti, video) haberleşme kurabilirsiniz. İstediğiniz kişiyle ilişki kurun Sohbet ve arama, vazife çubuğunuzda yerleşik olarak yer alır; ayrıca Outlook ve Takvim ile problemsiz şekilde entegre olarak yalnızca birkaç tıklamayla ilişki kurmayı basitleştirir.

İş akışınızı tekrar odaklayın İhtiyacınız olan PowerPoint, Microsoft Edge ve Microsoft Teams gibi uygulamaların beraberinde Tutturma düzenleri, Masaüstleri ve daha sezgisel bir tekrar yerleştirme tecrübesi gibi yeni çoklu vazife araçlarıyla problemsiz bir şekilde çalışın. Arabirim Öğeleri, sizin için mühim olan içerikleri bulmanıza yardım eder. Her şey her daim bir kaydırma kadar uzakta. Çalışın ve oyun oynayın İhtiyacınız olan uygulamalar. İzlemeyi sevdiğiniz uygulamalar. Yeni Microsoft Store’da hepsini süratle bulun. Size öncelik veren tarayıcı Çalışın, oyun oynayın, alış veriş yapın, video izleyin yahut bağlanın. Windows 11’de bulunan Microsoft Edge, uygulamak dilediğiniz her şeyi süratli ve güvenilir bir şekilde yapmanıza yardım eder. Bilgisayar oyun performansında son nokta Gerçeğe alan okuyan grafiklere sahip en yeni oyunları oynayın. Konsolda oyuncularla beraber oynayın. Sevdiğiniz etraf birimleriyle oynayın. Söz hususu, dilediğiniz şekilde oynamaksa Windows 11 bunu gerçekleştirir. Halo Infinite, Forza Horizon 5 ve Age of Empires IV, Xbox Game Pass’in (abonelik farklı olarak satılır) yayımlandığı gün erişmenizi sağladığı büyük oyunlardan yalnızca bazıları. Size düzen gerçekleştiren bir pc Tarz, bedel, özellik ve biçim yönünden en geniş aygıt yelpazesi yardımıyla Windows 11 ile ihtiyaçlarınıza elverişli bilgisayarı bulabilirsiniz. Windows 11’i kazanma Windows 11’in eskiden yüklendiği bilgisayarlar şimdi satışta! Birkaç iyi haber daha: Çoğu Windows 10 pc, bedava yükseltme için uygundur. Uyumluluğu denetleyin Bilgisayarınızın Windows 11’i çalıştırıp çalıştıramayacağını görmek için PC Sistem Durumu Denetimi programını kullanın. Uyumluluğu denetleyin Yükseltme için elverişli olup olmadığınızı görün.

Bilgisayarınızın Windows 11’i çalıştırıp çalıştıramayacağını görmek için bilgisayarınıza gidin ve PC Sistem Durum Denetimi programını indirin. Bu pc Windows 11 çalıştırabilir Bilgisayarınız tesisat gereksinimlerini karşılıyor ve kullanıma sunulduğu vakit para ödemeden yükseltilebilir. Bu pc Windows 11 çalıştıramaz Bilgisayarınız şimdilik karşılamıyor. Windows 10 güncelleştirmelerini almaya devam edebilir yahut ihtiyaçları karşılayan yeni bir Windows 10 pc satın temin edebilirsiniz. Bu mevzu üstünde çalışıyoruz Windows 11’in sizinki girmek üzere belli bilgisayarlar için hazır olmasından iltimat etmek için birtakım ilave testler yapıyoruz.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.