En Güncel Genel Blog Sitesi !

Rüyada Para Görmek Ne Anlama Gelir?

0 17

Hemen cümle alem yönünden ara sıra sık sık ara sıra daha nadir görülen birtakım rüyalar vardır. Bu rüyalardan birisi de değişik biçimlerde rüyada para görmektir.
İnsanlar uykularında gördükleri rüyaların etkisinde kalmakta ara sıra de önemli biçimde gördükleri rüyalardan sarsılmaktadırlar. Sabah kalkar kalkmaz dahi rüyalarının yorumlanmasını istek etmektedirler. Rüyasında para gören şahıslar ‘Rüyada para alabilmek, keşfetmek ne demek?’ Sorusuna cevap arıyorlar. İşte Rüyada sorunlu, kağıt para görmenin manası…

RÜYADA PARA GÖRMEK Rüyada para görmek pek hayra yorumlanmaz. Fakat görüldüğü para cinsine göre değişkenlik gösterebilir. Para ara sıra üzüntü ve kedere, baya rızka ve darlığa; gösterişe, üzüntü veren söze, sorun doğuran davranışa; ara sıra dostlarla görüşmeye, sıkıntıdan sonra rahata ermeye, sözün tükendiği yerde parasal imkanların döneme girmesine delalet eder. Rüyada para birkaç şekilde yorumlanır. Gümüş para hayırlı haber, mutluluk verici sözdür. Bakır para hayırlı, şanslı iş ve hizmetkardır. Altın para hasetlik, lakırtı ve bunaltıcı sözdür. Altın yutup para çıkardığını görmek, imandan sonra küfre düşmeye, Sarık ya da şapkası içerisinde para görmek aptes bozmaya, Üzerinde mübarek ifadelerin yazılı bulunduğu paraları görmek, şiir ve musikiyi Kur’an’a tercih etmeye delalet eder.

RÜYADA PARA ALMAK, VERMEK VEYA TOMARLA PARA GÖRMEK Rüyada para alabilmek, vermek yahut tomarla para görmek, iyi talih ve zenginliğe yorumlanır. Para keşfetmek, şansının iyi olacağına ve varlıklı olunacağına işarettir. Para yitirmek, kısa sürecek sorun ve üzüntüye yorulur.

RÜYADA PARA SAYMAK Rüyada para saymaksa, beklemediği kadar etkin olacak bir işe yorumlanır. RÜYADA BOZUK PARA GÖRMEK Rüyada sorunlu para görülmesi, bol rızka, sıkıntıdan sonra rahatlığa yahut mükâfatı çok işaret etmektedir. Farklı bir yoruma göre şayet, ticaret işleriyle uğraşmaya yahut yeni bir kurmaya yorulur. Öte yandan, rüyada sorunlu para vermek, rızkı yenilemeye ve ele girecek paraya yorulur

RÜYADA KAĞIT PARA GÖRMEK Kağıt para, bireyin çalışması ve sorumluluklarını bilmesi neticesinde alacağı paradır. Rüyada kağıt para görmek kısa bir vakitte elinize geçecek bir oran paraya yorumlanır. Rüyada kağıt para ilme, evlada ve menfaate de yorulur. Ayrıca rüyada kağıt para, sıkıntıdan sonra yaşanılacak olan rahat yaşamı delalet etmektedir. RÜYADA ÇOK PARANIN OLDUĞUNU GÖRMEK Rüyada çok paranız olduğunu ve onları saymakla bitiremediğinizi görmek, uygulamak dilediğiniz bir isi tamamlayamayacağınıza, ya da çeliştiğiniz yerde birtakım ihmallerinizden ötürü zarara uğradığınıza delalet eder.

RÜYADA PARA BULMAK Yolda giderken yerde bir para bularak aldığınızı görmek, elinizden bir oran para çıkacağına işarettir. Bir diğer rivayete göre de: Rüyada görülen para, riya ve mücadele ile birlikte söylenen bir sözdür.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.