En Güncel Genel Blog Sitesi !

HUAWEİ SAAT GT2 PRO 46 MM VE ÖZELLİKLERİ

0 40

                                                              HUAWEİ SAAT GT2 PRO 46 MM

                Bir akıllı saat kullanımı insana pek çok açıdan büyük faydalar sağlayacak olan bir kullanımdır ve teknolojinin de son gelişimlerini takip etmemiz açısından önemlidir. Bununla birlikte HUAWEİ WATCH GT2 PRO 46 MM içerisine bir akıllı saatten ne istiyorsanız ve size neleri vermesini bekliyorsanız onları bulmanız da mümkün olan bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır. Saat içerisinde yer almakta olan adım sayar özelliği sayesinde spor aktiviteleri esnasında kaç adım attığınızı, nabzınızın ne seviyelere yükseldiğini, ya dane kadar kalori yakımı sağladığınızı saatinizin size sağladığı bilgilerden üç aşağı beş yukarı öğrenme şansına da sahip olabileceksiniz. Bununla birlikte saatinizin özellikleri arasında yer alan mesaj alma özelliği sayesinde günlük hayatın akışından da iyi bir biçimde bilgi sahibi olma şansına sahip olabileceksiniz.

HUAWEİ WATCH GT2 PRO 46 MM Akıllı Saat Özellikleri

                Akıllı saatimizin içerisinde yok yok desek yerinde bir tabir kullanmış olacağız. Sadece kamera özelliğimizin eksik olduğu bu saatimiz Huawei Lite 05 işletim sistemine sahip olup titreşim özelliği sayesinde sizi uyarabilmektedir. Aynı zamanda bir mikrofonu, hoparlörü, telefon görüşmesi imkanı vardır. Burada telefon görüşmeleri Bluetooth ile bağlanarak telefon üzerinden gerçekleştirilecektir. Aynı zamanda saatimiz suya dayanıklı olan bir saattir ve elli metreye kadar su geçirmezlik özelliği bulunmaktadır. Aynı zamanda Türkçe dil desteğinin de bulunduğu bu saati kullanmanız çok rahat olacaktır.

 

Servis ve Uygulamalar

Akıllı saatimizin içerisinde yer almakta olan akıllı bildirimlerin kullanımı sayesinde pek çok şeyden haberinizin olması da mümkün hale getirilmiştir. Ayrıca alarm özelliği, Ay evreleri gösterimi, kablosuz biçimde kulaklık eşleme, gelen çağrı bildirimi, gelen çağrıyı reddetme, gün doğum ve gün batımı gösterimleri, yer almaktadır. bunlar ile birlikte kamera kumandası, müzik çalar, müzik çalar kontrolü, müzik depolama, navigasyon, saat gösterimleri, sesli uyarı, kısa mesaj görüntülemesi, kısa mesaj ile çağrı reddetme, takvim, telefonumu bul özelliği, zamanlayıcı, yüz tane antrenman modu, beş yüz adet şarkı depolayabilme özellikleri bulunmaktadır. Ayrıca akıllı saatiniz size fırtına uyarısını bile sağlama özelliğine sahip olacaktır.

 

Spor ve Aktivite

Akıllı saatimiz içerisinde akıllı spor modu, aktivite takibi sağlanması ve geçmişinin görüntülenmesi, aktivite tamamlanması ve izlenmesi, çoklu spor modu, geri sayım sayacı, hava durumu, hız ölçer, kronometre, mesafe ölçer, rota takibi özelliği, sanal antrenman partneri, gibi özelliklerin de var olduğunu bilmenizi isterim.

 

Batarya

Batarya kapasitesi tam olarak 455 mAh olan bu akıllı saatimizin bataryasının özelliklerinin arasında hızlı şarj olma özelliği ve beş dakikada on saat kullanım özelliği yer almaktadır. bununla birlikte akıllı saatimizin şarj biçimi ise kablosuz şarj olarak bilinen WPC’dir. Aynı zamanda yoğun olan bir kullanımda batarya ömrü yirmi dört saat iken az gerçekleşen kullanımlarda bu akıllı saatimizin batarya ömrü iki hafta yani on dört gün olarak ölçülmüştür. Bununla beraber bataryamızın dolum süresi yüz yirmi dakika yani iki saattir.

 

Sensörler

Akıllı saatimizin sahip olduğu sensörlerin arasında ivmeölçer sensörü, jiroskop, kalp atış hızını gösteren sensör, ortam ışığını ayarlayan sensör, pusula göstergesi, barometre, havanın sıcaklığını ve nemini ölçmeye yarayan altimetre, ve kapasitif sensörü tarzında diğer sensörler de bulunmaktadır.

Ayrıca akıllı saatimiz teknolojinin son ürünleri arasında olup çıkış zamanı ise 2020 senesi olarak kendisini göstermektedir. Bununla birlikte Huawei Watch ürün ailesinde yer almakta ve Watch GT 2 serisi içerisinde kendisine bir yer bulmuş durumdadır.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.