En Güncel Genel Blog Sitesi !

Gizlilik Politikası

İşbu gizlilik politikası www.bilgicerik.com adresli web sitesi ile üye kullanıcı ve ziyaretçilerini kapsamaktadır. www.bilgicerik.com kullanıcı ve ziyaretçilerinin bazı bilgileri tarafımızca gizlilik çerçevesinde işlenmekte ve saklanmaktadır. www.dunyafinans.com bu sözleşme metninde bahsedilecek olan kurallar çerçevesinde; bulunan bilgilerinizi koruyacağını kabul taahhüt ve beyan eder. Gizlilik politikası metninde www.bilgicerik.com (web sitesi), üye ve ziyaretçiler (kullanıcı) olarak anılacaktır.
Web sitesine kayıt esnasında zorunlu olarak vermiş olduğunuz bilgiler ve size tercih hakkı olarak sunulmuş ve sizinle kabul ederek tarafımıza vermiş olduğunuz bilgilerdir. Bu bilgileri koruyacağımızı kabul, taahhüt ve beyan ederiz.
Kullanıcının vermiş olduğu bazı bilgiler, kullanıcı ile web sitesi arasındaki iletişim sağlamak amacıyla kullanılabilir. Web sitesi bünyesinde bulunan kuruluşlar da kullanıcı ile iletişime geçmek için bu e-posta adreslerini kullanabilir.
Web sitesi bilgilerinizi saklama konusunda azami özeni göstermekle yükümlüdür. Bunun haricinde web sitesi içerisinde kişisel bilgilerinize saklandığı bölüme izinsiz girilmesi sonucunda sistemin işleyişinin bozularak, kişisel verilerinizin silinmesi veyahut değiştirilmesi halinde web sitesi kesinlikle sorumluluk kabul etmemektedir. Web sitesi bunun ile ilgili yasal süreci başlatmak ve mağduriyetinizi en aza indirmek ile sorumludur.
Kullanıcının web sitesini her ziyaret ettiğinde otomatik olarak kaydolan bazı bilgiler (IP adresi, tarayıcı bilgisi sistem kullanım süresi işletim sistemi) web sitesi sunucularında saklanabilir. Bunlar, hizmet kalitesini artırmak amacı dışında kullanılmayacaktır.
Bu gizlilik politikası kullanıcı olarak tanımlanan şahısların web sitesini ziyaret ettiği andan itibaren geçerli olmaya başlayacaktır. Gizlilik politikası ile ilgili yapılan her değişiklikten kullanıcı haberdar edilmeyecek ve gizlilik politikasının kontrolü kullanıcılar tarafından yapılacaktır. Web sitesi ziyaret edildiği andan itibaren kullanıcılar tarafından bu gizlilik politikası kabul edilmiş sayılacaktır.