En Güncel Genel Blog Sitesi !

APPLE WATCH SERIES 5 ve Özellikleri Nelerdir?

0 23

APPLE SAAT SERİSİ 5

                Bir akıllı saat kullanımı insanın hayatını pek çok açıdan kolaylaştırıcı bir durum olacaktır. Özellikle de bu akıllı saatiniz Apple Watch Series 5 ise bu saatin size sağlamakta olduğu özellikler, pek çok zaman için sizin işlerinize ya da günlük hayatınıza çok daha hızlı bir biçimde motive olmanıza ve telefonunuz yanınızda olmadığında ya da uzak bir noktada olduğunda bile günlük hayatın akışının aksamadan devam etmesine olanak sağlayacaktır. Böyle bir akıllı saatin varlığı da insanların hayatını kolaylaştırmak için birebir durumdadır diyebiliriz. Bunun yanı sıra alarmlarınızı bu saatten kurabilir yahut mesajlarınızı saatiniz üzerinden okuyarak öğrenmenizin gerekli olduğu bilgilere çok daha hızlı bir biçimde ulaşabilirsiniz.

Apple Watch Series 5 Özellikleri Nelerdir?

Apple Watch Series 5 ISO standartları kapsamında tam olarak elli metreye kadar suya dayanıklılık derecesine sahip olma unvanına gerçekleştirilen testlerin ardından sahip olmayı başarmıştır. Bununla birlikte söz konusu olan bu dayanıklılığımız ise havuzda ya da deniz içerisinde yüzme tarzında olarak gerçekleştirilen aktiviteler içerisinde fazla derine dalmadan gerçekleştirilen su aktiviteleri dahilinde kullanılabileceği anlamını da taşımaktadır. Fakat söz konusu olan bu akıllı saatimiz tüplü dalış için, su kayağı için  veya yüksek bir hız ile gerçekleştirilen ya da derine dalmayı gerektirecek olan diğer su aktiviteleri esnasında kullanılmamalıdır.

Akıllı saatimiz Tüm Gün Süren Pil Ömrü testlerine tabi tutulmuş olan bir saattir ve yine Apple markasının ürünü olan iPhone telefon kullanımı ile bu testler tamamlanmıştır. Bununla beraber bu testlerin ön üretim ürünü olan Apple Watch Series 5 ürünleri ile gerçekleştirilmiş olduğunu da unutmamak gerekiyor. Ayrıca burada teste tabi tutulmuş olan bütün akıllı saatler bir ön yazılımın kullanımı ile test edilmiş olup pilin kullanımına, hücresel ağın kapsadığı alana, yapılandırmalara ve daha pek çok etkene göre değişiklik gösterecektir. Gerçek olan sonuçların farklılık göstereceğini de unutmamak gerekiyor. Testler hakkında daha fazla bilgi edinme amacını taşıyor iseniz bu noktada markanın kendi internet sitesi üzerinde yer alan sonuçlara bakmanızı tavsiye ederim.

Hücresel bağlantı özelliğinin yer almadığı akıllı saatlerimizde acil SOS özelliğinin kullanımı adına iPhone marka telefonumuzun yanımızda olması gerekir. Eğer telefonumuz yanımızda değilse akıllı saatimizin bilindik olan bir kablosuz ağa bağlanması gerekli olacak ve bu adımın ardından da kablosuz internet ağı kullanımı ile arama özelliğinin de açık bir durumda bulunması gerekli olacaktır.

Apple Watch Series 5 akıllı saatimizin içerisinde GPS, pusula, beromtrik altimetre, suya dayanıklı tasarım, elektriksel kalp sensörü, ikinci nesil optik kalp sensörü, acil SOS, ivmeölçer, jiroskop, ortam ışığı sensörü, hoparlör, mikrofon tarzında özelliklerimiz de yer almaktadır.

Apple Watch Series 5 Akıllı Saat Kullananlar

Markanın akıllı saatini kullanmakta olan insanların pek çoğunun bu saatten ve saatin onlara sağlamakta olduğu faydalardan memnun ve mutlu olduklarını söylememiz yanlış olmayacaktır. Zira saati kullanan insanların pek çoğu saatin kendilerine gayet iyi bir biçimde yarar sağladığını ve bununla birlikte saatin kullanışlı olduğunu söylemektedir. Özellikle alüminyum bir yapıya sahip olmasından ötürü kullanıcıların mutlu olduğunu da söyleyebiliriz. Ayrıca saatin sağlamış olduğu renk seçeneklerinin de kullanıcılarının beklentilerini karşılaması ile beraber pek çok kişinin iyi bir saat olarak adlandırdığını söylememiz yanlış olmaz. Ayrıca cihazın lityüm iyon pil sahibi olması ve on sekiz saate kadar dayanan bir pil ömrü sağlaması da kullanıcı olan kimseleri cezb eden özelliklerin arasında kendisine bir yer bulmuştur.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.